HAKKIMIZDA

 AUTOWAX Genel Müdürlüğü, İmeks Otomotiv Ürünleri ünvanı altında 20 senedir, Araç Temizlik ve Koruma Sistemleri konusunda otorite bir marka olarak Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Tecrübeli yönetici ve çalışanlarıyla, sürekli büyüyen, geniş bir bayi ağına sahip, tüm marka ve araç sahiplerine üst düzey hizmet veren öncü bir kuruluştur.
 
 AUTOWAX Marka Prestiji, Yüksek Ürün Kalitesi, Marka Standartları ve Kaliteli Hizmet ilkeleri doğrultusunda, ödün vermeden çizmiş olduğu yolda dünya devi markalarla işbirliği içerisinde hızlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.
 
 Sektördeki gelişmeleri takip ederek, Avrupa da ISO 9001 kalite belgesiyle ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarında üretilen ve hizmet alanı kapsamında araçların tüm ihtiyaçlarına üst düzey karşılık verebilen ürünleri ile AUTOWAX müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde saygın bir yer edinmiştir.
Merkezi İstanbul da bulunan İmeks Otomotiv, ‘’AUTOWAX Professional Car Care Services’’ ismi ile yurt genelinde profesyonel yapıda ‘’Oto Boya Koruma ve Temizlik Sistemleri’’ bayilikleri kurmaktadır. Bayi ağını daha da genişleterek, her bölge ve şehirde, daha çok profesyonel noktada kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefleyen marka, bu konuda bayilik kurmak isteyen yatırımcılarına yardımcı olup, yolunu açmakta tereddüt etmiyor.
 
 Eğitim uzmanları tarafından, bayilere özel olarak Uygulamalı Teknik ve Satış - Pazarlama eğitimleri sunarak, bu eğitimler kapsamında yeterlilik sertifikaları vermektedir. Televizyon reklamlarının yanında tüm iletişim ve yayın organlarına reklamlar vererek, önde gelen kurumsal şirketler ve markalar ile Özel kampanyalar düzenleyerek, bayilerine müşteri akışı sağlamak yoluyla, çalışma ve kazançlarını desteklemektedir.
 
 Faaliyet gösteren tüm AUTOWAX servislerinde, araçlar özel uygulamalarla ilk gün ki şık, temiz ve ışıltılı haline geri getiriliyor. Aracına böyle bir uygulama yapılmasını isteyen herkese ve her marka araca bu uygulamalar, özel olarak üretilmiş ürünler ve özel işlemlerle, titizlik içerisinde hizmet verilerek, müşteri memnuniyeti tam anlamıyla sağlanmaktadır.
 
 Günümüzde araç kalitelerinin, konforlarının artması, kaliteli araç markaların çoğalması ve araç fiyatlarının da bu kalite ve konfora bağlı olarak yükselmesi sonucunda, artık insanlar araçlarını temizletmek ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için her yere götürmüyorlar. Araçlarını bir markanın güvencesine bırakarak, gönülleri rahat ve gerçek ürünlerle gerçek hizmetler alabilecekleri yerlere götürüyorlar. İşte bu konuda AUTOWAX markası ön plana çıkarak araç sahiplerine o rahatlığı ve güveni fazlasıyla veriyor. Böylece markanın da ayrıcalığı kendisini bariz olarak göstermiş oluyor.
 
Tüm AUTOWAX bayilerinde, tüm markaların araçlarına,
- AUTOWAX BOYA TEMİZLEME, PARLATMA & KORUMA,
- AUTOWAX NANO SERAMİK KAPLAMA UYGULAMASI
- AUTOWAX NANO YAĞMUR KAYDIRICI UYGULAMASI…
- AUTOWAX DETAYLI HİJYENİK İÇ TEMİZLİK,
- AUTOWAX DETAYLI MOTOR TEMİZLEME & KORUMA,
- AUTOWAX KOMPLE UYGULAMA
- AUTOWAX OZON DEZENFEKTASYONU
- AUTOWAX CAM FİLMİ ve GÜVENLİK FİLMİ UYGULAMASI.
 
... ve daha birçok konuda kaliteli hizmet verilmektedir. Saygılarımızla.

NEDEN BİZ

Müşterilerimizin AUTOWAX'ı tercih nedenleri

Ürün Çeşitliliği

Sektörel bazda ki faaliyetlerimiz içerisinde müşterilerimize zengin seçenekler ve çeşitlilikler sunulmaktadır. Aracının ihtiyacı olan bir çok konuya çözüm bulabilmektedir.

Garantili Hizmet

%100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışma prensiplerimiz bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda müşterilerimize ’’ Garanti Belgesi ’’ vermekteyiz.

Kalite

Tüm ürünlerimiz, üstün teknoloji ile Avrupa da üretilmekte olup, ürün reçeteleri bulunmaktadır.Üst düzey ürün kalitesi ve garanti sunulmaktadır.

Titiz İşçilik Standartı

Tüm çalışmalarımızda, mesleki eğitimini tamamlamış, ’’teknik eğitim yeterlilik sertifikası ’’ almış kalifiye personel görev almaktadır.

Yenilikçilik

Avrupa daki üretici firmamızın, ARGE çalışmaları avantajlarını azami derecede kullanmaktayız. Sektörel gelişmeleri, yenilikleri aynı anda müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Yaygın Bayi Ağı

Yurt genelinde 100 ün üzerinde yaygın bayi ağı ile tercih edilebilirlik önceliğimiz bulunmaktadır.

Uygun Fiyat

Rekabet avantajımızı kullanmak için, kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlar ile nihayi tüketicinin hizmetine sunmaktayız.

Felsefemiz

Müşteri bizim işimizdir.